Veterinárna ambulancia Kysucké Nové Mesto

Kvalitná veterinárna starostlivosť o vášho miláčika.

Veterinárna ambulancia Kysucké Nové Mesto

Veterinárna ambulancia Kysucké Nové Mesto

Kvalitná veterinárna starostlivosť o vášho miláčika.

Adresa: Vajanského 588, 024 01 Kysucké Nové Mesto
Telefón:+421908909641
E-mail:michal.zalas@veterina-kysuce.sk

V našej veterinárnej ambulancii v Kysuckom Novom Meste vykonávame činnosti ako diagnostika ochorení, terapia, ultrazvukové čistenie zubného kameňa, strihanie pazúrikov, vyšetrenie klinické, neurologické, kardiologické, oftalmologické, mikroskopické, ultrasonografické, parazitologické. Jednoduchá chirurgia mäkkých tkanív, sterilizácia sučiek, mačiek a iné, kastrácia psov, kocúrov a iné, vakcinácie a čipovanie spoločenských zvierat, vystavovanie pasov, stomatológia, čistenie uší, poradenstvo, skracovanie zubov u hlodavcov a králikov/zajacov, evakuácia análnych vačkov, otoskopické vyšetrenie, možnosť endoskopického vyšetrenia, stanovenie hladiny glukózy v krvi.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.